Venkovní krby

Venkovní krbVenkovní krby jsou vhodným doplňkem do každé zahrady a grilování, nebo uzení masa zpestří pohodové posezení s přáteli.

Postavíme Vám venkovní a zahradní krb, udírnu, nebo zahradní gril přesně podle Vašich představ. Nebude se tak muset omezovat sériově vyráběnými venkovními krby. Tuto možnost oceníte i v případě, že máte atypicky řešené posezení a obvyklé varianty venkovních krbů nepřicházejí v úvahu.

 

Venkovní krbKe stavbě venkovních krbů používáme tyto materiály: šamot, cihly, liapor a litý šamot.

Cena těchto jedinečných venkovních krbů je pochopitelně dražší, než u sériové výroby. Ovšem na základě zkušeností zákazníků vám můžeme potvrdit, že kvalita a životnost takovýchto kamen se nedá srovnávat.

 

Pokud Vás oslovila naše nabídka, nebo chcete více informací, neváhejte a kontaktujte nás - rádi Vám bezplatně poskytneme poradenskou činnost včetně podrobných informací, navrhneme nejvhodnější řešení, termín realizace a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma. Veškeré stavební práce a taktéž i stavbu venkovních zahradních krbů provádíme nejen v Turnově, ale také v jeho širokém okolí.

Podívejte se také do galerie našich referencí, kde můžete shlédnout výběr našich již realizovaných staveb.