Rekonstrukce koupelen

Rekonstrukce koupelenJednou z nejčastějších činností, kterou naše společnost provádí je rekonstrukce koupelen a to jak v bytech, tak i rodinných domech či komerčních objektech.

Koupelna je místem, kde všichni z nás trávíme každý den mnoho času a stále více lidí, kteří bydlí například v 25 nebo 30 let starých panelákových bytech se již nespokojí s obyčejným původním umakartovým jádrem a koupelnou, ale chtějí mít pěknou koupelnu a záchod jako v novostavbě s novou sanitární keramikou, krásnými moderními obklady a dlažbou, koupelnovým nábytkem, který jim poskytne dostatek místa pro všechny věci, které do koupelny patří a osvětlením, které je bezpečné, ekonomické a přitom skutečně dobře osvětlí Vaši koupelnu či záchod.

Přeměna koupelny a záchodu nebývá příliš složitá a netrvá dlouho, ale výsledek vždy stojí za to, jak se můžete přesvědčit v naší fotogalerii, kde naleznete několik ukázek našich předchozích rekonstrukcí koupelen.

Pokud Vás oslovila naše nabídka, nebo chcete více informací, neváhejte a kontaktujte nás - rádi Vám bezplatně poskytneme poradenskou činnost včetně podrobných informací, navrhneme nejvhodnější řešení, termín realizace a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma. Veškeré stavební práce a taktéž i rekonstrukce koupelen a bytových jader provádíme nejen v Turnově, ale také v jeho širokém okolí.

Podívejte se také do galerie našich referencí, kde můžete shlédnout výběr našich již realizovaných staveb.