Pokládka zámkové dlažby

Pokládka zámkové dlažbyŘešíte-li příjezdovou cestu, chodník nebo vchod do domu, terasu, parkoviště nebo jinou nezpevněnou plochu, pak jste na správném místě. Pokládáme zámkovou dlažbu. Klasickou plnou betonovou dlažbu, pohledovou, vymývanou, zatravnitelnou, v nabídce máme i dlažbu pro nevidomé. K dlažbě nabízíme osazení obrubníků pro lepší estetický dojem díla.

 

 

Pokládka zámkové dlažby u bazénuZámkovou dlažbu dále doporučujeme používat při stavbě chodníků, parkovišť, u rodinných domů i kancelářských objektů. Materiál je bezúdržbový s vysokou odolností proti opotřebení.

Váš pozemek zaměříme a upravíme pro pokládku Vámi vybraného typu dílce. Dlažební kostky pokládáme s profesionální zručností vyškolených profesionálů k Vaší plné spokojenosti.

 

 

Pokud Vás oslovila naše nabídka, nebo chcete více informací, neváhejte a kontaktujte nás - rádi Vám bezplatně poskytneme poradenskou činnost včetně podrobných informací, navrhneme nejvhodnější řešení, termín realizace a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma. Veškeré stavební práce a taktéž i pokládk zámkové dlažby provádíme nejen v Turnově, ale také v jeho širokém okolí.

Podívejte se také do galerie našich referencí, kde můžete shlédnout výběr našich již realizovaných staveb.