Plastová okna a dveře

Okna a dveře jsou jedním z hlavních prvků stavby a především musí splňovat náročné požadavky na tepelně-izolační vlastnosti. Se zákazníky řešíme nejen vzhled, ale pomáháme i s výběrem materiálu a parametrů zasklení. Montujeme kvalitní plastová, dřevěná a hliníková okna a dveře předních Českých výrobců a dodavatelů - společností Otherm a TWW, kteří při výrobě dodržují přísná kritéria a na své výrobky poskytují mnohaleté záruky a prvotřídní servis.

 

Řez plastovým oknem

Plastová okna

Plastová okna jsou rozumnou a výbornou investicí do bydlení. Mají výborné tepelně-izolační vlastnosti a díky kvalitním plastovým profilům a kování zaručují tvarovou stálost a odolnost. Oproti levným plastovým oknům slouží námi montovaná okna opravdu dlouho a spolehlivě a dávají jistotu, že v budoucnu už nebudete muset řešit netěsnosti, nefunkčnost nebo zatékání.

 

Hliníková okna

Řez hliníkovým oknem

Hliníková okna Jsou vhodná především do náročného prostředí a do komerčních prostor s vysokou frekvencí používání. Díky svým vlastnostem se jedná o produkt s prakticky neomezenou životností bez nutnosti údržby. Díky svým vynikajícím vlastnostem se však hliníková okna uplatňují stále častěji i v moderních bytových stavbách a jako jednoznačně nejlepší řešení se jeví pro velké prosklené plochy, nebo třeba posuvné stěny. Díky mimořádným vlastnostem jako je odolnost proti povětrnostním vlivům a poškození jsou hliníková okna prakticky nezničitelná a navíc zcela bezúdržbová.

 

Detail dřevěného termooknaDřevěná okna - Eurookna

Námi montovaná eurookna jsou vyrobena z prvotřídních dřevěných eurohranolů, které zajistí jejich výborné tepelně izolační vlastnosti a tvarovou stabilitu. Díky špičkové povrchové úpravě mají eurookna při minimálních nárocích na údržbu prakticky neomezenou životnost.
Eurookna nabízíme ve třech základních stavebních hloubkách 68 mm, 84 mm a 94 mm vyrobená ze smrku, borovice, dubu či meranti.

 

 

Dřevěné dveřeDveře

Dveře jsou vizitkou každého domu a výrazně ovlivňují jeho vzhled. Vítají návštěvníky a měly by dobře chránit před těmi, kteří přicházejí s nečestnými úmysly. Námi nabízené a montované dveře zaručují vysokou bezpečnost a stabilitu rámu i křídla. Nabízíme pouze kvalitní dveře vyrobené z plastových, dřevěných a hliníkových profilů se skleněnou výplní nebo v různých designech a barevných provedeních. Samozřejmostí je podrobné zaměření a pomoc s výběrem materiálu dveří.

 

Pokud Vás oslovila naše nabídka, nebo chcete více informací, neváhejte a kontaktujte nás - rádi Vám bezplatně poskytneme poradenskou činnost včetně podrobných informací, navrhneme nejvhodnější řešení, termín realizace a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma. Veškeré stavební práce a taktéž i montáž plastových oken a dveří provádíme nejen v Turnově, ale také v jeho širokém okolí.

Podívejte se také do galerie našich referencí, kde můžete shlédnout výběr našich již realizovaných staveb.